"Важко усвідомлювати, що Будівельник припиняє своє існування. Для усіх нас, звісно, це шок та велике потрясіння. Клуб втратив спонсорську підтримку та вирішив знятися з чемпіонату, аби не накопичувати борги. Усі розуміють, наскільки сьогодні важко зі спонсорською підтримкою. Переважна більшість соціальних проектів українських компаній направлені на допомогу армії, і це зрозуміло. Будівельник не зміг знайти альтернативної підтримки й тому змушений був піти на цей крок.
Своєю чергою, я хочу наголосити на тому, що ми маємо ще кілька днів аби зберегти цей проект. Якщо спонсори чи меценати готові підтримати Будівельник, ФБУ може виступити посередником. Певний час ми займалися цим кулуарно, а зараз виходимо з офіційним закликом. Цілком вірогідно, що структура цього клубу може існувати у вигляді акціонерного товариства, але без глобального партнера чи зацікавленості кількох спонсорів це неможливо.
Для багатьох заява Будівельника стала потрясінням. Але усім треба розуміти, що на сьогодні такі реалії і федерація живе у форматі боротьби за збереження ледь не кожного клубу Суперліги. Більшість проблем пересічний уболівальник не бачить, та йому й не потрібно цього бачити, але у період війни відбувається боротьба за існування кожного клубу. Усім важко, в меншій або більшій мірі проблеми є в усіх, боротьба триває. Зараз у нас ще 10 клубів Суперліги і як мінімум один з них теж був у неймовірно важкій ситуації. Спільними зусиллями нам вдалося виправити її.
Хочу нагадати, що цього сезону у професійних лігах виступає рекордна кількість команд за останні роки і за існування ледь не кожної команди федерації потрібно боротися і працювати. У чоловічій Суперлізі у нас 11 клубів, у Вищій лізі – 12 команд. Жіноча Суперліга має 6 клубів. Цього сезону ми повернули чоловічу Першу лігу та жіночу Вищу лігу, де виступають відповідно 15 та 11 команд", – цитує Бродського ФБУ.