Збірна України з волейболу поступилася Бельгії у півфіналі Кубку претендентів, але пройшла у Лігу націй

6 липня 2024 , 17:25 / Читать на русском

Збірна України з волейболу зіграла другий матч на чоловічому Кубку претендентів-2024.

Кубок претендентів-2024, 1/2 фіналу

Україна – Бельгія – 2:3 (25:21, 25:20, 15:25, 21:25, 11:15)

Збірна України поступилась збірній Бельгії в 1/2 фіналу турніру та не змогла пройти до фіналу Кубка претендентів з волейболу.

Збірна України з волейболу без лідерів перемогла Чилі та вийшла у півфінал Кубка претендентів-2024

Нещодавно 2 червня ці суперники зустрічалися в польському місті Тарнув в рамках групового етапу Золотої Євроліги і тоді волейболісти Бельгії здобули перемогу в п'яти партіях.

Сьогоднішній матч був більш важливий для бельгійців, ніж для "синьо-жовтих". Оскільки наша збірна вже гарантувала собі місце у Лізі націй наступного сезону (завдяки високому світовому рейтингу). А от для бельгійців залишалась надія на те, щоб виграти цей турнір і тоді вони теж проб'ються до найпрестижнішого комерційного турніру для національних збірних.

Наша команда грала в такому складі: Олександр Наложний (набрав 5 очок), Віктор Шаповал (9), Максим Дрозд (16), Євген Кисилюк (17), Олександр Коваль (8), Сергій Євстратов (0), Ярослав Пампушко ( ліберо) – стартовий. На заміну виходили: Данило Уривкін (4), Дмитро Долгополов (0), Микита Лубан (3).

У фіналі збірна Бельгії зустрінеться з Китаєм, який став першим фіналістом Кубка претендентів-2024 з волейболу.

Україна зіграє проти Єгипту в матчі за 3-є місце. Зустріч пройде 7 липня.

Нагадаємо, що у чвертьфіналі українська команда перемогла збірну Чилі. Бельгійці ж здолали Хорватію.

Переможець Кубка претендентів отримає путівку до провідної Ліги націй-2025.