Цуренко знялася з тисячника в Ухані у другому колі

9 жовтня 2024 , 10:00 / Читать на русском

Українська тенісистка Леся Цуренко (№96 WTA) завершила виступи на турнірі WTA 1000 в Ухані.

Ухань, Китай. Одиночний турнір. Друге коло

Леся Цуренко (Україна) – Магда Лінетт (Польща) – 2:5 (відмова)

У другому колі турніру в Ухані Цуренко зустрічалася з полькою Магдою Лінетт (№45 WTA). Втім, українка знялася з матчу у першому сеті за рахунку 2:5. Наразі причини відмови Цуренко невідомі.

Цуренко здолала Бултер на старті тисячника в Ухані

Цуренко запросила консультацію фізіотерапевта і після медичної перерви відмовилася від подальшої боротьби, провівши на корті 31 хвилину.

Нагадаємо, що Цуренко вийшла до основи турніру через кваліфікацію, здолавши у фіналі відбору безпрапорну росіянку Еріку Андрєєву.

У першому колі турніру в Ухані Цуренко зіграла з представницею Великої Британії Кеті Бултер (№34 WTA). Українка здобула перемогу у двох сетах – 6:2, 7:5 за 1 годину 52 хвилини.