Цуренко поступилась уродженці Києва на турнірі в Монастірі, зазнавши четвертої поразки поспіль

9 вересня 2024 , 22:06 / Читать на русском

Українська тенісистка Леся Цуренко (WTA 91) завершила виступи на турнірі WTA-250 у Монастірі.

WTA-250. Одиночний розряд. Перше коло

Леся Цуренко (Україна) – Єва Лис (Німеччина) – 0:2 (3:6, 5:7)

У 1/16 фіналу українка поступилась уродженці Києва, яка представляє Німеччину і є 126-ю ракеткою світу за версією WTA. Матч тривав 1 годину та 40 хвилин. Це була друга очна зустріч тенісисток. У 2023 році Цуренко перемогла у чвертьфіналі 60-тисячника в Канберрі.

Людмила Кіченок вдруге в кар'єрі відібралася на Підсумковий турнір WTA у парному розряді

У першому сеті тенісистки йшли рівно до рахунку 3:3, але українка не змогла втримати темп до кінця стартової партії і поступилась. Наступний сет Цуренко вела у рахунку 3:0, але Лис перевернула хід гри на свою користь і забрала в українки перемогу.

Леся жодного разу не подала навиліт, припустилась 9 подвійних помилок та використала 3 з 5 брейк-пойнтів.

У наступному колі Лис зіграє переможниці матчу Елізе Мертенс – Анастасія Захарова.

До слова, Україну на кортах цього турніру ще представляє Юлія Стародубцева, яка зустрінеться із Сюзан Ламенс (WTA 138).