Гвардіола став свідком божевільного тай-брейку, футбол перервав матч Джоковіча – Вімблдон

7 липня 2024 , 00:59 / Читать на русском

На кортах Великої Британії продовжуються запеклі поєдинки Вімблдону.

Чоловіки. Третє коло.

Бен Шелтон (США) – Денис Шаповалов (Канада) – 6:7(4), 6:2, 6:4, 4:6, 6:2

Хольгер Руне (Данія) – Квентен Аліс (Франція) – 1:6, 6:7(4), 6:4, 7:6(4), 6:1

Новак Джокович (Сербія) - Олексій Попирін (Австралія) – 4:6, 6:3, 6:4, 7:6(2)

Александр Зверєв (Німеччина) – Кемерон Норрі (Велика Британія) – 6:4, 6:4, 7:6(15)

Жінки. Третє коло.

Бернарда Пера (США) – Альона Остапенко (Латвія) – 1:6, 3:6

Даніель Коллінс (США) – Беатріс Хаддад Майя (Бразилія) – 6:4, 6:4

Єлена Рибакіна (Казахстан) – Каролін Возняцкі (Данія) – 6:0, 6:1

Кожного дня Вімблдон відвідують десятки зіркових гостей. Сьогодні ним став один з найкращих футбольних тренерів Пеп Гвардіола.

Свьонтек сенсаційно програла у 1/16 Вімблдону, перервавши вражаючу серію з перемог

Іспанський фахівець став гостем поєдинку Александра Зверєва та Кемерона Норрі. Зустріч закінчилася неймовірним тай-брейком, у якому з рахунком 17:15 тріумфував німець. У підсумку Зверєв виграв 3:0, а після успішного проходу в 1/8 звернувся до Гвардіоли, попросивши його очолити Баварію.

Один з претендентів на перемогу в турнірі Новак Джоковіч розібрався з Олексієм Попиріним. У матчі також не обійшлось без футбольного сліду – у грі довелось взяти паузу через аплодисменти глядачів, які у такий спосіб відреагували на прохід збірної Англії у півфінал Євро-2024.

В інших матчах Шелтон влаштував зарубу з Шаповаловим, здобувши перемогу у 5-ти сетах. З аналогічним рахунком Руне обіграв Алі, програючи 0:2.

У жінок на поразці Свьонтек сенсації закінчились. Перемоги здобули фаворитки Остапенко, Рибакіна та Коллінс.