Калініна поступилась 12-й ракетці світу на турнірі WTA 500 в Істборні

26 червня 2024 , 15:19 / Читать на русском

Ангеліна Калініна не змогла пробитися в чвертьфінал WTA 500 в Істборні (Велика Британія).

WTA 500. Істборн. Друге коло
Ангеліна Калініна (Україна) – Медісон Кіз (США) – 6:7(5), 1:6

В 1/8 фіналу українка програла американській тенісистці Медісон Кіз, яка посідає 12 місце у світовому рейтингу та є чинною чемпіонкою змагань в Істборні. Цікаво, що це була четверта очна зустріч спортсменок – Ангеліна програла вперше.

Ястремська розгромно програла росіянці в 1/8 WTA 500 у Німеччині

Калініна йшла нога в ногу з суперницею у першому сеті, але все ж програла на тай-брейку. Друга партія пройшла повністю під контролем Кіз, яка без проблем виграла, дозволивши Ангеліні взяти лише один гейм. Матч тривав 1 годину і 31 хвилину.

До слова, вже незабаром Ангеліна Калініна зіграє на одному з найпрестижніших тенісних турнірів – Вімблдоні. Основна частина змагань розпочнеться 1 липня.