Костюк переможно стартувала на Ролан Гаррос

26 травня 2024 , 19:00 / Читать на русском

Марта Костюк у першому колі основної сітки Відкритого чемпіонату Франції схрестила ракетки з бразилійкою Лаурою Пігоссі.

Ролан Гаррос. Одиночний розряд. Основна сітка. Перше коло

Лаура Пігоссі (Бразилія) – Марта Костюк (Україна) – 5:7, 7:6 (7:4), 4:6

Марті Костюк, яка є 20-ю ракеткою світу, у суперниці дісталася Лаура Пігоссі, яка посідає 119-ю в списку WTA. Перемогу в трьох сетах здобула українка. Матч тривав більш як 3 години.

Ястремська з труднощами розколола аутсайдерку та вийшла у друге коло Ролан Гаррос

У вирішальному відрізку Марта поступалася Пігоссі (0:3) та брала медичний тайм-аут. Згодом, за рахунку 2:4, матч перервали через дощ. Це допомогло українці повернутися у боротьбу.

Це була перша зустріч тенісисток. Костюк відкрила рахунок в протистоянні – 1:0. Лаура Пігоссі на шляху до основної сітки Ролан Гаррос подолала кваліфікацію.

Додамо, у наступному раунді переможниця Марта Костюк зіграє проти Донни Векіч (№40 WTA).