Україна вибула з кваліфікації ЧС-2025 з пляжного футболу, зазнавши поразки від Франції

9 жовтня 2024 , 13:29 / Читать на русском

Збірна України з пляжного футболу провела поєдинок 1/8 фіналу в європейській кваліфікації ЧС-2025.

Пляжний футбол. Відбір до ЧС-2025

Франція – Україна – 5:4 OT

Голи: Варрел, 11, Госселін, 21, Брю, 28, Мезон, 32 (пен), Баскуаз, 37 – Листопад, 6 (пен), І. Левченко, 7, Пашко, 16, 32

Після перемог у групі F над Норвегією (8:2, 6:2) і поразки від Польщі (1:8) збірна України з пляжного футболу з другого місця вийшла у 1/8 фіналу відбору. На цьому етапі суперником "синьо-жовтих" стала Франція.

Збірна України з пляжного футболу розгромно влетіла Польщі, але пройшла до наступного етапу відбору ЧС-2025

У першому періоді українці двічі розстріляли ворота французів – відзначилися Листопад та Левченко. Втім, на 11-й хвилині Варрелу все ж вдалося скоротити відставання. По перерві Андрій Пашко примножив перевагу українців, але французи знову звели різницю до мінімуму завдяки голу Госселіна. У третьому періоді Брю зрівняв рахунок, та Пашко знову вивів "синьо-жовтих" вперед на 32-й хвилині. Незабаром суддя призначив пенальті у наші ворота – рахунок знову рівний (4:4). Фатальним став гол Баскуаза на 37-й хвилині.

Тож команда Миколи Костенка, зазнавши поразки від французів з рахунком 4:5, завершила виступ в європейській кваліфікації.