Котовський переміг на міжнародному турнірі з лижної акробатики, ще один українець у топ-3

15 вересня 2024 , 21:26 / Читать на русском

Українські лижні акробати здобули медалі міжнародних змаганнях з фрістайлу в австралійському Брісбені.

Дмитро Котовський став переможцем змагань – його виступ судді оцінили у 139,23 бала. Ще один наш земляк Максим Кузнєцов отримав 111,06 бала – цей результат дозволив йому стати бронзовим призером турніру в Брісбені. Відтак Україна отримала подійний подіум FIS-змагань.

"Я відчув себе супергероєм": Середа – про свій найбільший фейл, мрію та найкрасивіше місце, у якому був

Україну на цих змаганнях також представляв Володимир Кушнір. Він посів п'яте місце. Серед жінок найкраще виступила Діана Яблонська. Вона кваліфікувалася до фіналу, де посіла шосте місце.

Додамо, що торік Котовський став бронзовим призером чемпіонату світу з лижної акробатики у команді. Дмитро також ставав переможцем і призером етапів Кубка світу. А Кузнєцов минулого сезону у складі "синьо-жовтих" завоював бронзу юніорського чемпіонату світу в командних змаганнях. Це досягнення українцям підкорилося вперше.