Паралімпіада-2024: Україна завоювала 4 медалі, Китай лідирує – підсумки першого дня

30 серпня 2024 , 01:00 / Читать на русском

У Парижі завершився перший змагальний день Паралімпіади-2024.

У стартовий день на Паралімпіаді розігрували нагороди у плаванні. Збірна Україна зуміла здобути 4 медалі у цьому виді спорту. Дебютну відзнаку на Паралімпіаді приніс нашій команді Антон Коль, який здобув срібло на дистанції 100 м на спині.

Українка Гонтар завоювала бронзу на Паралімпіаді у плаванні на 50 м вільним стилем

Далі не забарилася медаль Анни Гонтар. Українська спортсменка стала бронзовою призеркою у запливі на 50 метрів вільним стилем у класі S6 (у ньому змагаються паралімпійці з порушеннями або ураженнями опорно-рухового апарату).

Потім Олександр Комаров став бронзовим призером на 200-метрівці вільним стилем у класі S5 (спортсмени з обмеженням опорно-рухового апарату).

Четвету нагороду Україні принесла Ірина Пойда – срібло 200-метрівки вільним стилем (клас S5).

У перший же день у плаванні встановили світовий рекорд. Американка Крісті Релі-Кросслі (клас S9) здолала 50 метрів вільним стилем за 27, 28 секунди.

За проміжними підсумками збірна України посідає 17-е місце у загальнокомандному заліку. Лідирує Китай. Далі йдуть Велика Британія та Італія.