Український санкар здобув третю нагороду на Кубку націй в сезоні

23 лютого 2024 , 15:44 / Читать на русском

Антон Дукач продовжує демонструвати успішні результати на Кубку націй.

28-річний санкар втретє поспіль відзначився здобутою нагородою. На етапі Кубка націй у латвійській Сігулді львів'янин виграв бронзову медаль.

Дукач здобув бронзу на етапі Кубка націй з санного спорту і лідирує у загальному заліку

Українець показав третій результат в одномісних санях, фінішувавши за 48.595 секунд. Кращий результат вдалось показати лише двом спортсменам – господарю змагань Гінтс Берзінс, який проїхав трасу за 48,136 секунд та шведу Сванте Кохалі з показником 48,535 секунд.

Варто зазначити, що це вже третя нагорода Дукача у Кубку націй в сезоні 2023/24. Раніше він також здобував бронзу на етапах у Вістлері та Оберхофі. Окрім того, цього місяця Дукач також продемонстрував історичний для України результат на чемпіонаті світу. Наш земляк фінішував на 12-му місці в одномісних санях.

Наступними змаганнями для українського санкаря стане Кубок світу в Сігулді.