Дукач здобув бронзу на етапі Кубка націй з санного спорту і лідирує у загальному заліку

9 лютого 2024 , 15:35 / Читать на русском

Український санкар Антон Дукач продовжує вдало проводити сезон.

На шостому етапі Кубка націй в німецькому Оберхофі Дукач фінішував третім в одномісних санях. Впевнену перемогу здобув латвієць Гінтс Берзіньш (43,388 секунди), другий результат продемонстрував Йозеф Нініс (43,688) зі Словаччини.

"Що це взагалі таке – сани влітку?": автор рекорду України на ЧС про дитинство на Сихові, загибель сусіда Кобзистого і вагу 0,001 секунди

Український санкар здолав спуск за 43,732 секунд. До слова, роботу атлетам ускладнювала погода. Їм доводилося змагатися у складних умовах під постійним дощем. Про це повідомляють на офіційному сайті FIL.

Після шести етапів Кубка націй Антон Дукач лідирує у загальному заліку Кубка націй. Першість серед жінок утримує італійська спортсменка Ніна Зоегґелер. Також цього місяця Дукач продемонстрував історичний для України результат на чемпіонаті світу. Наш земляк фінішував на 12-му місці в одномісних санях.