Марусяк і Калініченко здолали кваліфікацію на етапі КС в Польщі – стрибки з трампліна

12 січня 2024 , 20:45 / Читать на русском

Відбулася кваліфікація етапу Кубка світу зі стрибків з трампліна в польській Віслі.

У змаганнях взяли участь двоє українських летючих лижників: Віталій Калініченко та Євген Марусяк. Переможцем відбіркового етапу став словенець Анже Ланішек зі стрибком 134,5 м.

Марусяк провалився, Рьою Кобаясі виграв Турне чотирьох трамплінів

Другим результат продемонстрував німецький лижник Андреас Веллінгер, а третє місце посів ще один представник Словенії Ловро Кос.

Наші спортсмени також зуміли пройти до наступного етапу. Віталій Калініченко фінішував на 41-му місці, пролетівши 120,5 метрів. Євген Марусяк показав трохи нижчий результат. Він завершив кваліфікацію на 43-й позиції, здолавши позначку у 119 метрів.

До слова, Кобаясі, який виграв Турне чотирьох трамплінів, у Польщі фінішував восьмим. Основний раунд змагань в Польщі відбудеться цієї неділі, 14 січня.

"Батьки сказали: все, більше ніяких стрибків": історія "летючого лижника", який приніс Україні перше в історії золото Континентального кубка