Україна показала сьомий результат у чоловічій естафеті на ЧЄ з плавання – українці виступили у фіналі вперше за 16 років

6 грудня 2023 , 21:35 / Читать на русском

Збірна України посіла тільки сьоме місце у чоловічій естафеті комплексним плаванням на чемпіонаті Європи.

Наша чоловіча збірна стала сьомою у фіналі естафети 4х50 метрів комплексним плаванням на континентальній першості. Для української національної команди цей виступ у вирішальному запливі став першим за останні 16 років.

Клочкова: тріумф і падіння "Золотої рибки", яка підтримувала Януковича, образилася на Україну і затаїлася в окупованому Криму

Збірну України у фіналі представляли Олександр Желтяков, Максим Овчинніков, Денис Кесіль та Владислав Бухов.

Перемогу ж здобула команда Італії. Друге місце в активі Великої Британії. Бронзові нагороди вибороли плавці збірної Нідерландів.

Нагадаємо, що зараз проходить чемпіонат Європи з плавання на короткій воді. Приймає континентальну  першість румунське місто Отопень.