Українська штангістка стала абсолютною чемпіонкою світу з важкої атлетики серед юніорів

18 листопада 2023 , 15:38 / Читать на русском

Українська штангістка Світлана Самуляк здійснила фурор на турнірі у мексиканській Гвадалахарі.

На чемпіонаті світу U-20 українка зробила золотий хет-трик у ваговій категорії до 59 кг. Самуляк стала найкращою у ривку з результатом 98 кг, а також перемогла у поштовху – 116 кг.

Україна здобула золоту медаль на молодіжному чемпіонаті Європи з дзюдо

Третю медаль спортсменка отримала за виступ у двоборстві. Результат українки становить 214 кг. Тепер у здобутку Світлани є пʼять нагород на рівні світової першості. Срібло забрала Джесіка Паласіос  з Еквадору (207), а одразу за нею розташувалася японка Сеі Хіга (196).

Загалом в активі збірної України вже є пʼять медалей. Перші дві приніс Андрій Ревко, який здобув срібло та бронзу у ваговій категорії до 55 кг. Чемпіонат світу з важкої атлетики серед юніорів триватиме до 23 листопада. Нашу національну команду представляють троє дівчат та пʼять хлопців.