Українець виграв медаль на юніорському чемпіонаті світу з плавання та встановив національний рекорд

8 вересня 2023 , 12:39 / Читать на русском

Український плавець Олександр Желтяков зійшов на пʼєдестал на турнірі в Ізраїлі.

Желтяков змагався на дистанції 50 метрів на спині. Українець вийшов у фінал, посівши у кваліфікації 4 місце з часом 25,21 секунди.

Україна завершила молодіжний чемпіонат Європи з плавання з трьома медалями

У вирішальному запливі представник нашої країни покращив свій результат на 0,3 секунди. Цього вистачило, щоб здобути срібну медаль чемпіонату світу. Він не лише отримав особисту нагороду, а й оновив національний рекорд серед юніорів та дорослих на цій дистанції – 24,91 секунди.

До слова, раніше найкращий результат в історії України належав Богдану Касьяну. Він на Всесвітніх іграх показав час 25,09 секунди.

Це не єдиний національний рекорд в активі Желтякова. Йому також належать найкращі результати на дистанціях 100 та 200 метрів на спині, а також у змішаній естафеті 4х100 м комплексним стилем.