Україна показала найгірший результат на ЧС з водних видів з 2011 року

31 липня 2023 , 22:19 / Читать на русском

Збірна України з водних видів завершила виступи на ЧС-2023.

Здобути медалі у Фукуоці Україна змогла лише у двох видах спорту. Ними стали стрибки у воду (срібло Олексія Середи та Кіріла Болюха у синхронних стрибках з 10-метрової вишки) та артистичне плавання (бронза збірної україни у довільній програмі). Натомість у плаванні наші спортсмени взагалі не здобули жодної нагороди. Для України це вперше за останні вісім років.

Романчук фінішував передостаннім у надконкурентному фіналі ЧС з плавання

У медальному заліку збірна України посіла лише 20-е місце, що стало найгіршим результатом за 10 років – на ЧС-2013 українці фінішували 22-ми. За кількістю здобутих нагород ситуація не краща: наша країна показала найгірший результат з чемпіонату світу-2011, коли українські спортсмени повернулися лише з однією медаллю і посіли 27-е місце.

Нагадаємо, що переможцем цьогорічного медального заліку стали спортсмени з Китаю, які здобули аж 40 нагород.