Україна здобула четверту золоту медаль у стрибках у воду на Європейських іграх

28 червня 2023 , 22:45 / Читать на русском

Українські спортсмени Олег Колодій і Данило Коновалов стали найкращими у Кракові.

"Синьо-жовті" виступали у синхронних стрибках з 3-метрового трампліна. Колодій та Коновалов після першого стрибка опинилися лише на 5 місці. Проте наступні спроби вивели українців на вершину. Загалом наші спортсмени отримали за свій виступ 410,16 бала та виграли золоту медаль, яка стала четвертою для України з цього виду спорту.

Україна завоювала друге золото у стрибках у воду на Європейський іграх

Зазначимо, що друге місце посіли італійці Лоренцо Марсалья та Джованні Точчі (402,66) та представники Франції Жюль Буйє та Алексіс Жандар (394,42).

Нагорода Олега та Данила дозволила Україні виграти медальний залік Європейських ігор у стрибках у воду. Коновалов також оновив особистий рекорд. Раніше найкращим результатом став виступ на Кубку світу, за який отримав 378,99 бала.

Європейські ігри-2023 у польському Кракові стартували 21 червня та триватимуть до 3 липня.