Романчук вигриз золоту медаль з плавання на відкритій воді – усе вирішила тисячна частка секунди

29 жовтня 2022 , 19:33 / Читать на русском

Дворазовий срібний призер Олімпіади Михайло Романчук здобув нагороду найвищого гатунку на турнірі Oceanman World у Греції.

Oceanman World – це серія міжнародних турнірів на відкритій воді, де свої сили можуть спробувати не лише профі, але й аматори. Поборотися зі стихією можна на трьох дистанціях: 2 км, 5 км і 10 км.

Романчук завоював срібло на Кубку світу з плавання

Михайло Романчук позмагався на максимальному відрізку. Десять кілометрів він здолав за 1 год 35 хв 33.301 с. Другим фінішував німець Флоріан Веллброк з  із результатом 1 год 35 хв 421 с. Бронзу здобув ще один представник Німеччини. Він проплив 10 км за 1 год 35 хв 761 с.

Нагадаємо, нещодавно Романчук заявив, що пропустить чемпіонат світу на короткій воді в Австралії. Одна із причин, яку назвав плавець, – велика сума, необхідна для участі у змаганнях. Мовляв, краще він передасть ці гроші на потреби України.