Чоловіча збірна України з вільної боротьби завоювала 4 медалі на молодіжному чемпіонаті світу

24 жовтня 2022 , 12:23 / Читать на русском

Українські борці здобули чотири нагороди на світовій першості серед атлетів до 23 років.

Вадим Куриленко, Василь Сова, Ерік Арушанян і Каміль Керімов стали бронзовими призерами молодіжного чемпіонату світу в іспанській Понтеведрі. У підсумку збірна України зайняла на турнірі четверте загальнокомандне місце.

Українські борчині завоювали 6 медалей на молодіжному чемпіонаті світу

Раніше український борець греко-римського стилю Михайло Вишнивецький зупинився за крок до золота. У чвертьфіналі він сенсаційно роозібрався з чемпіоном світу серед дорослих іранцем Юсофіямадчалі. в 1/2 впорався з представником Азербайджану. Але у фіналі висхідна зірка української боротьби поступився туркові Фатіху Бозкурту.

Додамо, що жіноча молодіжна команда України завоювала 6 нагород на світовій першості. Та замкнули чільну трійку в загальнокомандному заліку.