Онофрійчук завоювала два золота на Кубку світового виклику – організатори увімкнули гімн іншої країни
Таїсія Онофрійчук продовжує збирати нагороди на Кубку світового виклику у румунській Клуж-Напоці.
Онофрійчук набрала 28,000 бала у фіналі вправи з обручем та завоювала золото.
Онофрійчук стала бронзовою призеркою чемпіонату Європи та увійшла в історію української гімнастикиКубок світового виклику з художньої гімнастики. Клуж-Напока, Румунія. Стрічка
1. Таїсія Онофрійчук (Україна) – 28,000
2. Тахміна Ікромова (Узбекистан) – 27,850
3. Даніела Муніц (Ізраїль) – 27,600
Також сьогодні Таїсія здобула срібло у вправах з м'ячем. Українка вийшла за лінію гімнастичного килима. За цю хибу судді з неї зняли 0,3 бала. Переможницею стала полька Ліліана Левінська.
Напередодні Онофрійчук завоювала срібну медаль у багатоборстві, а потім в окремих видах виборола золото у вправах з обручем. Під час нагородження, коли українка отримала свою золоту медаль, організатори змагань увімкнули не гімн України, а гімн Польщі. Ймовірно, вони дали маху, бо наступним було нагородження за вправи з м’ячем, де чемпіонкою стала полька Левінська.
Скандальна зміна Ковтуном громадянства – лідер збірної України відверто оцінив крок колеги