Трусов став срібним призером Паралімпіади у плаванні на 400-метрівці вільним стилем, випередивши суперника на долю секунди

2 вересня 2024 , 18:54 / Читать на русском

Український плавець Андрій Трусов здобув свою другу нагороду на Паралімпіаді-2024.

Українець змагався у дистанції на 400-метрівці вільним стилем (клас S7). Тривалий час він йшов третім, поступаючись італійцю та аргентинцю. Проте, на останніх 50 метрах Трусов значно додав у швидкості і випередив Іньякі Базілоффа з Аргентини.

Україна вперше в історії вийшла у півфінал Паралімпіади з голболу

Українець проплив дистанцію за 4,40,17 хвилин. Олімпійським чемпіоном у цій дисципліні став італієць Федеріко Бічеллі, який показав результат 4,38,70 хвилин. Зазначимо, що для Трусова ця медаль стала другою на Паралімпійських іграх у Парижі. До слова, учора, 1 вересня його дискваліфікували у фіналі 100-метрівки брасом.

Також у цьому фіналі брав участь інший українець Юрій Шегнур. Він приплив восьмим з результатом 5,13,31 хвилин.