Збірна США з баскетболу завдяки космічному Каррі обіграла Францію у фіналі Олімпіади

11 серпня 2024 , 00:20 / Читать на русском

На Олімпіаді-2024 у Парижі розіграли медалі баскетбольного турніру.

Олімпійські ігри-2024. Париж. Баскетбол. Фінал

Франція – США – 87:98 (15:20, 26:29, 25:23, 21:26)

У Парижі відбувся фінал баскетбольного турніру, де збірна Франції зустрілася зі США. Віктор Вембаньяма та Леброн Джеймс першими вийшли на майданчик задля розминки перед грою. До слова, Леброн чемпіон Пекіна-2008 та Лондона-2012, а от для 20-річного Вембаньями це дебютна Олімпіада.

Під завісу стартової чверті збірна США зуміла створити 5-очкову перевагу. У наступних двох американці втримували відрив – 29:26, 25:23. На фінальні 10 хвилин Штати кілька разів дозволили господарям підібратися майже впритул, та потім знову збільшували перевагe. Значний вклад у перемогу американців зробив Стефан Каррі – в кінці зустрічі він оформив 4 триочкові поспіль. Загалом він набрав 24 очки, зробив 1 передачу та 5 підбирань. Для збірної США це 5-те поспіль олімпійське золото.

Попри перемогу США, найрезультативнішим виявився француз Вембаньяма – в його активі 26 очок, 7 передач та 2 підбирання.

Нагадаємо, що Сербія здобула бронзу Олімпіади, взявши  частковий реванш у Німеччини за минулорічну поразку у фіналі чемпіонату світу (77:83).