Чемпіонки світу з футболу сенсаційно залишились без медалей Олімпіади-2024 – трагедія володарки Золотого м'яча на 90+8 хвилині

9 серпня 2024 , 19:40 / Читать на русском

Збірна Німеччини стала володарем бронзових нагород Олімпіади-2024, сенсаційно перегравши чинних чемпіонок світу.

Олімпіада-2024. Жіночий футбол. Матч за 3-є місце

Німеччина – Іспанія – 1:0

Гол: Гвінн, 64 (пен.)

Гра проходила в рівній боротьбі, з невеликою перевагою у володінні м'ячем у іспанок, але німкені більше били по воротах суперниць. Перша половина закінчилася закономірною нульовою нічиєю.

Кінь Мюллєра завоював золото Олімпіади-2024

У другому таймі чинні чемпіонки світу активізувалася, але саме футболістки Німеччини зуміли відкрити рахунок. На 64-й хвилині Джулія Гвінн реалізувала пенальті і вивела свою команду вперед.

Іспанія продовжувала чинити тиск на ворота німкень і на 90+8 хвилині отримала шанс врятувати матч.

Однак, дворазова володарка Золотого м'яча Алексія Путельяс не реалізувала 11-метровий удар, що дозволило Німеччині вибороти бронзові медалі.

Для жіночої збірної Німеччини це п'ята нагорода на Олімпійських іграх, з яких чотири – бронзові. У 2016 році німкені завоювали золоті медалі.

Вирішальний матч за золото Олімпіади-2024 відбудеться 10 серпня. У ньому зустрінуться збірні США та Бразилії. Стартовий свисток пролунає о 18:00 за Києвом.