Хоцянівський в 1/8 фіналу Олімпіади у вільній боротьбі розгромно програв грузинові

9 серпня 2024 , 13:34 / Читать на русском

Український борець вільного стилю Олександр Хоцянівський в 1/ 8 фіналу Олімпійських ігор зустрічався з грузином Гено Петріашвілі.

Хоцянівський виступає у ваговій категорії до 125 кг. Рахунок у сутичці відкрив грузинська зірка, заробивши один бал.

Коляденко вийшла у чвертьфінал Олімпіади-2024 у вільній боротьбі, здобувши перемогу в надскладному поєдинку

Перший період так і завершився з мінімальною перевагою Петріашвілі. Гено також активніше почав другий відрізок протистояння і різко відірвався з рахунком 9:0. Українець мусив іти ва-банк, адже супернику залишалося заробити лише один пункт до технічної перемоги. Втім, наш ветеран так і не зумів нічого протиставити опонентові. 11:0 – грузинський борець впевнено крокує далі. У чвертьфіналі він зустрінеться з поляком Робертом Бараном.

Додамо, що Хоцянівський є володарем бронзової нагороди чемпіонату світу, багаторазовим призером чемпіонатів Європи, також він посів третє місце на Європейських іграх-2019. Для Олександра це вже треті Олімпійські ігри у кар'єрі.