Конотоп через пошкодження не змогла поборотись за медаль у важкій атлетиці на Олімпіаді-2024

8 серпня 2024 , 18:12 / Читать на русском

На Олімпіаді в Парижі визначились медалісти з важкої атлетики серед жінок до 59 кг.

Олімпійські ігри-2024. Париж. Важка атлетика. Жінки, до 59 кг. Фінал

Україну в цій дисципліні представляла Каміла Конотоп, яка є чинною чемпіонкою Європи. Каміла виконала успішну спробу на 104 кг у ривку, але далі не змогла виконати дві спроби на 106 кг через ушкодження. При виконанні Конотоп схопилася за задню поверхню стегна. Після першого виду важкої атлетики Конотоп йшла четвертою.

Україна зупинилась за крок до п'єдесталу на Олімпіаді у байдарці-четвірці на дистанції 500 м

Попри пошкодження українка змогла продовжити змагання. Вона вийшла на першу спробу у поштовху та вдало підняла 123 кг. Другу спробу у поштовху на 129 кг Каміла знову не змогла виконати через пошкодження.

Загальний результат Каміли 227 кг, що дозволив посісти їй сьоме місце. Переможцем стала представниця Китаю, яка встановила новий олімпійський рекорд.

Зазначимо що для 23-річної українки Олімпійські ігри в Парижі стали другими в кар'єрі. На Олімпіаді в Токіо вона стала п'ятою.