Грушина у важкій сутичці поступилась срібній призерці Токіо-2020 в 1/4 фіналу Олімпіади в Парижі

8 серпня 2024 , 13:52 / Читать на русском

Українка Аліна Грушина-Акобія провела чвертьфінальну сутичку у вільній боротьбі на Олімпіаді-2024.

Олімпійські ігри-2024. Париж. Жіноча боротьба, до 57 кг. 1/8 фіналу

Аліна Грушина-Акобія (Україна) – Гелен Маруліс (США) – 4:7

Суперницею українки стала чемпіонка Олімпіади в Ріо-2016 та срібна призерка Токіо-2020. Також Маруліс є п'ятою сіяною. Сутичка відбувалась у ваговій категорії до 57 кг.

Грушина вийшла у чвертьфінал ОІ-2024 у вільній боротьбі, здобувши вольову перемогу над екс-українкою

Перший період завершився з рахунком 0:0. Рахунок у сутичці був відкритий американкою на старті другого відтинку. По ходу другого періоду Маруліс нарощувала свою перевагу. За 1,5 хвилини до кінця сутички Грушина змогла відіграти два бали – 7:2, а згодом і ще два. Проте, це не допомогло українці і вона поступилась в 1/4 фіналі Олімпіади.

Грушина ще може потрапити у втішну сутичку та поборотися за бронзову нагороду. Для цього їй потрібно, щоб Маруліс вийшла до фіналу змагань.