Беленюк вийшов у чвертьфінал Олімпіади-2024 у греко-римській боротьбі, впевнено здолавши китайця

7 серпня 2024 , 13:12 / Читать на русском

Український борець греко-римського стилю Жан Беленюк виступив в 1/8 фіналу Олімпіади в Парижі.

Суперником Беленюка став китаєць Цян Хайтао. Сутичка відбувалась у ваговій категорії до 87 кг.

Беленюк озвучив плани на майбутнє: "За тиждень, скоріше за все, вже йду на пенсію"

Рахунок відкрив китаєць, адже Беленюку зробили попередження через пасивне ведення боротьби. Перший період сутички завершився з мінімальною перевагою на користь китайця – 1:0. На початку другого відтинку протистояння Жан активно пішов в атаку і зміг відірватися від Хайтао – 1:7. З таким рахунком і завершилась сутичка на користь українця.

У чвертьфіналі Беленюк зустрінеться з представником Казахстану Нурсултаном Турсиновим. Сутичка відбудеться приблизно о 13:50.

Нагадаємо, 33-річний Беленюк є олімпійським чемпіоном Токіо та володарем срібної медалі Олімпіади в Ріо.