Золото для підлітка, США повертають лідерство, Україна тримається у топ-20 – підсумки 11-го дня Олімпіади-2024

7 серпня 2024 , 01:07 / Читать на русском

6 серпня, в 11-й день Олімпійських ігор-2024 українці, на жаль, медалі не здобули, проте зробили одну медальну заявку.

Українська борчиня Оксана Лівач поступилася представниці Індії Вінеш Пхогат. Але, завдяки тому, що суперниця вийшла у фінал, українка отримала можливість поборотися за бронзу у втішних сутичках.

Беленюк озвучив плани на майбутнє: "За тиждень, скоріше за все, вже йду на пенсію"

Це, правда, буде нелегко. Вже відомо, що у першій втішній сутичці Лівач зустрінеться з чемпіонкою Олімпіади-2020 японкою Юї Сусакі. Сутичка відбудеться 7 серпня. Для здобуття бронзи українці потрібно перемогти у спочатку втішній сутичці, а потім вже власне у поєдинку за бронзу.

Серед інших подій, які відбулися у Парижі 6 серпня, коротко відзначимо такі.

Кубинець Міхайн Лопес виграв золоту медаль з греко-римської боротьби у ваговій категорії до 130 кг. Для Лопеса це вже 5 золото на Олімпійських іграх. Він став першим в історії борцем, який здобув стільки перемог.

Чоловіча збірна Нідерландів встановили світовий рекорд у командному спринті у велоспорті на треку.  "Помаранчеві" у складі Джеффрі Хогланда, Харрі Лаврейсена та Рой ван ден Берга фінішували за 40,949 секунди, що є новим світовим рекордом. Вони покращили свій попередній рекорд у кваліфікації на дві десяті секунди.

Легкоатлетка з Бахрейну Вінфред Яві здобула золото в бігу на 3000 метрів з перешкодами. Вона подолала дистанцію за 8:52.76, що є новим олімпійським рекордом. Зазначимо, що це лише третє золото для Бахрейну в історії Олімпійських ігор.

Американець Коул Хокер з олімпійським рекордом виграв золото з бігу на 1500 метрів. На останніх 100 метрах дистанції він зміг випередити олімпійського чемпіона Токіо-2020 Якоба Інгебрігтсена з Норвегії та завершив забіг з олімпійським рекордом – 3:27.65.

Дівчинка-підліток з Австралії Аріса Трю здобула золото у скейтбордингу в дисципліні "парк". Новоспеченій олімпійській чемпіонці всього 14 років.

Сталися зміни у медальному заліку. США знову вийшли на перше місце, посунувши Китай. Україна, попри все, тримається у топ-20.