Борчиня Сова-Ріжко програла в 1/8 фіналу та вилетіла з Олімпіади-2024

5 серпня 2024 , 17:39 / Читать на русском

Українська борчиня вільного стилю Тетяна Сова-Ріжко припинила боротьбу на Олімпіаді-2024 вже на стадії 1/8 фіналу.

Жіночі змагання серед борчинь першою серед наших землячок розпочала Тетяна Сова-Ріжко, яка вситупає у ваговій категорії до 68 кг.

Ус не змогла пробитися у півфінал Олімпіади-2024 у каяк-кросі

У 1/8 фіналу Сова-Ріжко поступилася Ніші Дахії з Індії. Українка після першого періоду вела у рахунку (4:1), однак згодом прикро розгубила свою перевагу та у підсумку поступилася суперниці з результатом 4:6. Для Сови-Ріжко це був дебют на Олімпісйьких іграх.

Далі на старт в Парижі вийдуть ще троє українок: Оксана Лівач (50 кг), Аліна Грушина (57 кг) та Ірина Коляденко (62 кг). Зокрема, Коляденко у своєму арсеналі вже має бронзову медаль Олімпіади в Токіо. Лівач на Олімпіаді-2020 змогла вийти у бронзовий фінал, однак програла тоді медальну сутичку. Загалом у боротьбі в Парижі Україну представлятимуть дев'ятеро борців.