Японія лідирує, США здобули четверте золото, Україна ділить 35-ту позицію – медальні підсумки дня

31 липня 2024 , 00:47 / Читать на русском

Пройшов черговий день Олімпійських ігор-2024 у Парижі.

Пройшов четвертий офіційний день Олімпійських Ігор-2024. Японія продовжила лідирувати в медальному заліку, маючи 13 медалей – 7 золотих, 2 срібні, 4 бронзові. Зовсім поруч розташувалися збірні Китаю та Австралії, що вже записали до свого активу по 6 золотих медалей.

Хлань підсумував виліт збірної України з Олімпіади: "Дуже важкий графік"

США здобули золото у командному багатоборстві зі спортивної гімнастики на Олімпійських іграх у Парижі. Штати показали результат 171,296. Збірну США представляли: Сімона Байлс, Джейд Кері, Джордан Чайлз, Суніса Лі та Гезлі Ріверс. Срібло в активі Італії, бронза – у Бразилії. Втім, наразі Сполучені Щтати перебувають аж на 6-му місці.

В України теж виявився насичений день, втім, без медалей. Зокрема, на Іграх-стартував боксер Олександр Хижняк – 1/8 фіналу він здолав угорця українського походження Пилипа Акілова. Марта Костюк пробилася до чвертьфіналу тенісного турніру, здолавши восьму ракетку світу Марію Саккарі.

Натомість Еліна Світоліна вилетіла на стадії 1/8 фіналу від Барбори Крейчикової. Свій шлях на Олімпіаді завершила і збірна України з футболу. Підопічні Руслана Ротаня на груповому етапі поступилися одноліткам з Аргентини.