Верняєв й Ко фінішували на 5-й позиції у фіналі командного багатоборства зі спортивної гімнастики на Олімпіаді-2024

29 липня 2024 , 21:12 / Читать на русском

Збірна України зі спортивної гімнастики виступила у фіналі чоловічого командного багатоборства.

Олімпіада-2024. Париж. Фінал. Спортивна гімнастика. Командне багатоборство.Чоловіки

За підсумками виступів на коні, кільцях, паралельних брусах, перекладині, в опорному стрибку та вільних вправах Україна набрала 254.761 бали та посіла 5-те місце. Олімпійськими чемпіонами стали японці (259.594), друге місце – у китайців (259.062), третє – в американців (257.793).

"Постійні тривоги, ракетні обстріли": Ковтун назвав труднощі його партнерів по команді під час підготовки до змагань

Наша команда до останнього боролася за бронзову нагороду Олімпіади-2024, проте поступилась збірним США та Великобританії.

У складі збірної України виступали Олег Верняєв, Радомир Стельмах, Назар Чепурний та Ілля Ковтун.

Найкращим для України став виступ Іллі Ковтуна на паралельних брусах, за які ми отримали 15.433 бала. Із виступом Верняєва на 15 балів дисципліна вийшла найрезультативнішою для "синьо-жовтих" у цьогорічному фіналі.

Перед фінальною ротацією збірна України посідала проміжне четверте місце в заліку.

Наступний олімпійський фінал за участю спортивних гімнастів збірної України відбудеться в 31 липня. За нагороди особистого багатоборства змагатимуться Ілля Ковтун та Олег Верняєв.