Українці здобули ще три медалі Паралімпіади і продовжують оновлювати історичний рекорд

12 березня 2022 , 13:06 / Читать на русском

Збірна України завоювали ще три нагороди у черговий змагальний день зимових Паралімпійських ігор у Пекіні.

Всі медалі "синьо-жовті" завоювали у різних класах лижних перегонів.

"Я маю тут місію": українська біатлоністка – про золоту медаль на Паралімпіаді-2022

Серед спортсменок з ураженням опорно-рухового апарату на дистанції 10 км на подіум підійнялися одразу дві представниці України. Чемпіонкою Ігор стала Олександра Кононова (LW8), бронзовою медалісткою – Ірина Буй (LW8).

Ще одну бронзу Україні приніс Дмитро Суярко (клас B2, гайд Олександр Ніконович) у гонці на 12,5 км.

Тож загалом у "синьо-жовтих" вже 28 нагород: 10 золотих, 10 срібних, 8 бронзових. Це дозволяє посідати другу сходинку командного заліку. Лідирує Китай.

Додамо, що досі Україна ніколи не здобувала на зимовій Паралімпіаді більше 7-ми золотих медалей.