Україна встановила медальний рекорд на зимовій Юнацькій Олімпіаді-2024

1 лютого 2024 , 12:48 / Читать на русском

У південнокорейському Канвоні завершилися Зимові Юнацькі Олімпійські ігри 2024 року.

Збірна України вперше в історії здобула дві медалі на Юнацьких Олімпійських іграх. Змагання тривали з 19 січня. Срібло та бронзу українці здобули в один день – 23 січня.

"Якщо Франція заборонить в'їзд росіянам, не побачимо їх на Олімпіаді": Саладуха – про боротьбу з допуском агресорів

Срібло юнацького турніру із скелетону здобув Ярослав Лавренюк, а українська біатлоністка Поліна Пуцко посіла третє місце в спринті серед дівчат.

Такі досягнення дозволили Україні посісти 26-те місце у підсумковому медальному заліку. Зазначимо, це перевершує результат 2020 року в Лозання. Тоді "синьо-жовті" завоювали одну бронзу та посіли 29-ту сходинку рейтингу.

До слова, цього року вперше медальний залік очолила збірна Італії. Спортсмени вибороли 11 золотих, 3 срібних та 4 бронзові медалі. Другою в таблиці стала Німеччина, а третьою Південня Корея.