Нідерландська ковзанярка стала триразовою чемпіонкою на Олімпійських іграх

19 лютого 2022 , 13:09 / Читать на русском

Ірен Схаутен завоювала золоту медаль жіночого мас-старту з ковзанярського спорту в Пекіні.

Нідерландська ковзанярка отримала 60 спринтерських балів. Срібло змагань забрала Івані Блонден з Канади, а бронзу виборола італійка Франческа Лоллобриджида.

Олімпіада-2022: Портеус здобув золото у хафпайпі – Нова Зеландія встановила особистий рекорд

Зазначимо, що це вже третя золота нагорода у активі Схаутен на цих Олімпійських іграх. Вона також стала чемпіонкою на дистанціях 3000 та 5000 метрів, а у гонці переслідуванні завоювала бронзу. Нідерланди загалом вже мають 17 медалей.

Нагадаємо, що 20 лютого о 14:00 за київським часом відбудеться церемонія закриття Олімпійських ігор на Пекінському національному стадіоні. Загалом на ОІ-2022 буде розіграно 109 комплектів нагород. Україна має у своєму активі лише одну срібну медаль. Її отримав Олександр Абраменко з лижної акробатики.