Китайська фристайлістка здобула своє перше золото на Олімпіаді – їй знадобилося 16 років

14 лютого 2022 , 16:49 / Читать на русском

Китайська фристайлістка Сюй Ментао стала чемпіонкою змагань із лижної акробатики.

Представниця Китаю у фіналі виконала свій стрибок з ідеальним приземленням. Ментао отримала 107,95 балів. Китаянка здобула свою першу золоту медаль. До тріумфу вона йшла 16 років. Срібло змагань забрала Анна Гускова з Білорусі, а бронза дісталася Меган Нік із США.

Олімпіада-2022: головний фаворит захоплює лідерство медального заліку, Україна досі без нагород

Зазначимо, що це перше золото Китаю з даної дисципліні на Олімпійських іграх. У Пекіні 31-річна Сюй Ментао також отримала срібну нагороду в дебютному командному турнірі з лижної акробатики.

Додамо, що на Олімпійських іграх буде розіграно 109 комплектів медалей у 15-ти видах спорту.