Чеські хокеїсти здолали росіян на Олімпіаді, закинувши дві шайби за 34 секунди

12 лютого 2022 , 19:36 / Читать на русском

Збірна Чехії в овертаймі вирвала перемогу над командою ОКР в матчі групового етапу олімпійського хокейного турніру.

Олімпіада-2022. Хокей. Група B

ОКР – Чехія – 5:6 (1:1, 1:2, 3:2, 0:1)

Олімпіада-2022: Німеччина та Норвегія йдуть у відрив, Україна чекає на першу медаль

Попри те, що букмекери вважали відвертим фаворитом змагань команду ОКР, переможцями з льоду пішли чеські хокеїсти. Усе завдяки блискучій грі в більшості. За матч чехи закинули 6 шайб і 4 з них – за кількісної переваги на льоду.

Особливо номінальним гостям вдалася кінцівка другого періоду, коли вони поступалися 1:2. Усього за 34 секунди ігрового часу чехи змогли закинути дві шайби і вийшли уперед.

Усередині третьої двадцятихвилинки попереду знову були росіяни, проте збірна Чехії змогла спочатку зрівняти рахунок, а згодом і вирвати перемогу в овертаймі.