Сенсаційний лідер заліку та продовження медальної засухи українців – підсумки 6-го дня Олімпіади-2022

10 лютого 2022 , 19:18 / Читать на русском

Збірна Німеччини несподівано втрималась на вершині медального заліку за підсумками 6-го дня Олімпійських ігор у Пекіні, українським спортсменам не вдалося здобути першу нагороду.

10-го лютого на ОІ-2022 розіграли нагороди у семи видах спорту. Збірна України досі залишається без медалей.  "Синьо-жовті" мали шанси поборотися за нагороду у командному турнірі з лижної акробатики, однак збірна не змогла взяти у ньому участь через три позитивних тести на коронавірус у спортсменів.

Олімпіада-2022: норвежка виграла індивідуальну гонку та встановила новий рекорд

Найбільшу кількість медалей у шостий день змагань здобули представники США (3 золоті) та Австрії (2 золоті та 1 срібна). Втім лідерство у загальному заліку зберегла Німеччина (6 золотих, 3 срібні медалі). Завдяки золоту в командному турнірі з санного спорту вона досі випереджає Норвегію. Австрія несподівано піднялась на 3 сходинку таблиці.

Додамо, 25 збірних вже завоювали хоча б одну нагороду. Олімпійські ігри в Пекіні стартували 4-го лютого та завершаться 20-го числа того ж місяця.