Олімпіада-2022: Фійон-Майє виграв індивідуальну гонку біатлоністів, Підручний – найкращий з українців

8 лютого 2022 , 12:29 / Читать на русском

Капітан збірної України з біатлону Дмитро Підручний пробився до топ-20 індивідуальної гонки на Олімпійських іграх у Пекіні.

Підручний добре розпочав перегони, закривши усі мішені на першій стрільбі. Проте, на кожному з трьох наступних рубежів Дмитро робив по одній хибі.

Олімпіада-2022: Джима на останній стрільбі втратила шанс здобути медаль індивідуальної гонки

Відтак, із трьома промахами Підручний показав 18-й результат. Решта українців не змогли пробитися до топ-30.

Перемога в індивідуалці дісталася лідеру загального заліку Кубка світу Кантену Фійону-Майє. Француз показав найвищу швидкість подолання дистанції, тож перемогти йому не завадили навіть два промахи. Для 29-річного Фійона-Майє це перше олімпійське золото у кар’єрі.

Другим фінішував білорус Антон Смольський, який закрив усі 20 мішеней, а третім – норвежець Йоханнес-Тінґнес Бьо.