Гран-прі Азербайджану: Піастрі здобув другу перемогу у кар'єрі Ф-1, Ферстаппен п'ятий, аварія Сайнса та Переса

15 вересня 2024 , 15:49 / Читать на русском

Пройшла 17-та гонка Формули-1 сезону-2024 – Гран-прі Азербайджану.

Перемогу здобув пілот Макларена Оскар Піастрі. Він зумів випередити Шарля Леклера, який стартував першим. До першого піт-стопу він відірвався від Піастрі на 6 секунд, втім, після переходу на гуму хард Макларен значно пришвидшився. Для Оскара це друга перемога у Формулі-1 в кар'єрі.

Леклер вчетверте поспіль взяв поул в Азербайджані, Ферстаппен пролетів повз топ-5 кваліфікації – Формула-1

На передостанньому колі сталася аварія між Карлосом Сайнсом та Серхіо Пересом – вони боролися за друге місце, та обидва вибули з гонки. Пілот Ред Булла Макс Ферстаппен фінішував п'ятим.

Льюїс Хемілтон в цій гонці стартував з останнього місця через заміну двигуна. Гонщик зумів вирватися на 9-те місце.