Бразилія здолала Марокко та стала потенційним суперником України у півфіналі ЧС-2024 з футзалу

29 вересня 2024 , 17:39 / Читать на русском

Відбувся матч 1/4 фіналу чемпіонату світу 2024 з футзалу між збірними Бразилії та Марокко.

Чемпіонат світу з футзалу. Чвертьфінал

Бразилія – Марокко – 3:1

Голи: Марсел, 11, Ліно, 17, Дієго, 29 – Бумезу, 34

У 1/4 фіналу чемпіонату світу Бразилія обіграла Венесуелу. Попри те, що Марокко змушувало Бразилію порушувати правила та часто фолити, саме другим вдалося відкрити лік голам у матчі. Марсел відзначився після розігрошу кутового. На перерву Бразилія пішла вже з перевагою у два м'ячі.

Україна зіграє в чвертьфіналі ЧС-2024 з футзалу – розклад усіх матчів

У другому відтинку матчі марокканці намагались скоротити відставання, проте лише пропустили втретє. Відквитати один м'яч їм вдалося за п'ять хвилин до кінця зустрічі. Фінальний свисток зафіксував перемогу бразильців.

Півфінальна гра Бразилії проти переможця матчу Україна – Венесуела пройде 2 жовтня. "Синьо-жовті" поборяться за вихід до півфіналу ЧС-2024 вже о 18:00 за київським часом.