Збірна України втратила перемогу над Бразилією у фіналі студентського ЧС-2022 з футзалу

24 липня 2022 , 22:45 / Читать на русском

Українські спудеї стали віце-чемпіонами світу з футзалу.

Студентський ЧС-2022. Фінал

Україна – Бразилія – 4:6

Голи: Мельник, 6, Семенченко, 10, Марциняк, 24, Радевич, 38 – Рафаель, 18, 19, Да Сілва, 29, Зіллер, 39, Дос Сантос, 44, Лазаретті, 46

Студентська збірна України з футзалу пробилася у фінал ЧС-2022, здолавши Португалію у драматичному матчі

Суперники вже зустрічалися на груповому етапі, і тоді бразильці здобули впевнену перемогу 6:3. Втім вже до середини першого тайму фінальної дуелі "синьо-жовті" повели 2:0 зусиллями Мельника і Семенченка. Проте Рафаель, оформивши дубль впродовж хвилини, повернув паритет.

Навіть у воєнний час необхідно займатися звичними справами та розважатися, щоб не зійти з розуму. Живи своїм життям, про твою безпеку дбають військові. А ми перераховуємо 1% від кожного депозиту на підтримку Збройних сил України. Вболівай за ЗСУ. Будь всередині гри з FAVBET.

Підопічні Олександра Косенка ще двічі виходили вперед в основний час, та обидва рази Бразилії вдалося відігратися. Зокрема, менш ніж за 2 хвилини до сирени українці вели 4:3, але вихід п’ятого польового дозволив латиноамериканцям перевести гру в овертайм, на який у них залишилося більше сил.

Пропустивши двічі в додатковий час, збірна України покидає турнір зі срібними нагородами.