Лейпциг познущався з Борусії Д у матчі з 5-ма голами, допомігши Баварії у боротьбі за чемпіонство

2 квітня 2022 , 21:34 / Читать на русском

Лейпциг здобув перемогу над Борусією Дортмунд в рамках 28-го туру Бундесліги.

Лаймер розпочав побиття "джмелів" на 21-й хвилині, перекинувши м'яч через голкіпера господарів. Вже незабаром австрійський хавбек Лейпцига відсвяткував дубль.

Баварія розгромила Фрайбург, грубо порушивши регламент – мюнхенцям загрожує технічна поразка

По перерві Нкунку оформив третє взяття воріт. Мален намагався врятувати Борусію Дортмунд на власному стадіоні від ганьби, забивши головою. Втім Ольмо повернув непристойну різницю на рахунок – 4:1.

Отож, Борусія (57 пунктів) залишається на 2-му місці в таблиці Бундесліги, відставши від Баварії на 9 очок. Щоправда, мюнхенці ризикують отримати технічну поразку у матчі проти Фрайбурга за грубе порушення регламенту. Лейпциг підіймається на 4 позицію (48 балів).