Збірна України U-17 здолала Косово на старті кваліфікації Євро-2025

9 жовтня 2024 , 16:58 / Читать на русском

Збірна України U-17 зіграла матч першого етапу кваліфікації до чемпіонату Європи-2025 проти Косово.

Юнацький чемпіонат Європи-2025. Кваліфікація

Косово U-17 – Україна U-17 – 2:4

Голи: Ахметі, 4, Абдуллаху, 12 – Зудін, 16, 25, Люсін, 24, 62

Стартовий відрізок поєдинку виявився не найкращим для "синьо-жовтих": впродовж 12 хвилин косовари двічі розстріляли ворота Крапівіна. Та підопічні Юрія Мороза змогли не лише наздогнати суперників до завершення першого тайму, а й вийти вперед завдяки голу Люсіна та дублю Зудіна.

Збірна України з футболу визначилась зі складом на матчі відбору Євро-2025 U-17 – розклад поєдинків

По перерві вже і півзахисник Динамо відзначився дублем. Чисельні заміни не допомогли Косово врятувати ситуацію – наші земляки здобули перемогу з рахунком 4:2.

Нагадаємо, що на першому етапі кваліфікації нашу команду очікують три поєдинки. 12 жовтня юнацька збірна України зіграє з Казахстаном, а 15 жовтня – з Бельгією. Всі матчі відбудуться у Бельгії.