Полісся з розкішним голом Смолякова обіграло Ворсклу і скинуло Олександрію з вершини УПЛ

6 жовтня 2024 , 14:54 / Читать на русском

У дев'ятому турі УПЛ Полісся приймало Ворсклу.

УПЛ. Дев'ятий тур

Полісся – Ворскла – 2:1

Голи: Луїфер, 32, Смоляков, 71 – Кане, 40

Лік забитим м'ячам відкрило Полісся на 32-й хвилині. Назаренко подав у воротарський майданчик полтавців на Луїфера, а той замкнув головою – 1:0. Перша результативна дія венесуельського нападника у новому сезоні УПЛ.

Олександрія і Рух поділили очки у поєдинку з божевільною кінцівкою

Однак вже за лічені хвилини Ворскла відновила паритет. Пердута протягнув м'яч флангом і прострелив на Кане, який з близької відстані вразив ворота господарів. Ще до перерви Таллес міг вивести Полісся знову вперед – Ісенко ледь впорався з його дальнім ударом.

На екваторі другого тайму Смоляков розкішним ударом з-поза меж штрафного вразив ворота полтавців – без шансів для Ісенка.

У підсумку – 2:1. Після цієї перемоги підопічні Імада Ашура очолюють турнірну таблицю УПЛ, витіснивши звідти Олександрію. Полісся має в активі 20 очок і випереджає команду Ротаня за додатковими показниками. Ворскла володіє 9 пунктами і посідає 12-у позицію.