Борусія Д лякає Шахтар погромом 7:1, Байєр декласував Мілан, українець не зупинив Ман Сіті – Ліга чемпіонів

1 жовтня 2024 , 23:54 / Читать на русском

Відбулися чергові матчі 2-го туру Ла Ліги. Результати матчів читайте на Спорт 24.

Ліга чемпіонів. 2-й тур

Борусія Д – Селтік – 7:1

Голи: Джан, 7 (пен.),  Адеємі, 11, 29, 42, Гірассі, 40 (пен.), 66, Нмеча, 79 – Маеда, 9

Байєр – Мілан – 1:0

Голи: Боніфейс, 51

Слован – Манчестер Сіті – 0:4

Голи: Гюндоган, 8, Фоден, 15, Холанд, 58, Макеті, 74

Майбутній суперник Шахтаря Борусія Дортмунд зґвалтувала Селтік. Команди провели шалений перший тайм – Джан відкрив рахунок з пенальті, але дуже швидко помилився та подарував супернику шанс зрівняти рахунок. На цьому радість шотландців завершилась й розпочалась феєрія Адеємі. Німець оформив хет-трик – загальний xG голів складає лише 0,1 (0,05, 0,03, 0,02). Ще один гол до перерви забив Гірассі, а у другому таймі подвоїв свій показник. Фінальну крапку потужним ударом в кут поставив Нмеча.

Ліга чемпіонів: суперник Шахтаря сенсаційно знищив Зальцбург, Штутгарт втратив очки зі Спартою

Таким чином, "джмелі" здобули другу перемогу в Лізі чемпіонів. Матч проти Шахтаря відбудеться 29 січня. Перед матчем вболівальники господарів розгорнули банер "УЄФА – мафія", протестуючи проти реформи ЛЧ.

Байєр здолав Мілан, який поступився в ЛЧ вдруге поспіль. Матч претендував на звання одного з найкращих в турі й очікувалось, що команди потішать голами великою кількістю голів. Однак забити зміг лише німецький колектив. Боніфейс відкрив рахунок, але його гол скасував VAR. Втім нігерійський форвард досягнув бажаного і таки вивів леверкузенців вперед, завершивши шикарну комбінацію підопічних Алонсо.

Манчестер Сіті розбив Слован, у складі якого зіграв українець Данило Ігнатенко. Команда Гвардіоли забила у ворота суперників 4 голи – одним із них відзначився Ілкай Гюндоган. М'яч півзахсника став для нього першим у футболці "містян" після повернення.