Тренер Лівого Берега звинуватив арбітра у підсуджуванні Динамо: "Не треба допомагати гранду"

30 вересня 2024 , 16:25 / Читать на русском

Головний тренер Лівого Берега Віталій Первак не стримав емоцій після поразки від Динамо у 8-му турі УПЛ (0:3).

"Мабуть, серед тих команд, з якими зустрічалися в УПЛ, Динамо справляє найсильніше враження. На мій погляд, підопічні Олександра Шовковського знаходяться в бойовій спортивній формі і дадуть бій 3 жовтня німецькому Хоффенхайму в Лізі Європи.

Динамо після провалу в ЛЄ зігнало злість на новачку УПЛ – шедевр Ярмоленка скасували, перші голи молоді і з центра поля

Ось чому смішними, інакше і не скажеш, виглядали деякі рішення суддівської бригади на користь Динамо. В першому таймі нашому Кліму Приходьку ледь не відірвали ногу – жодного покарання, після перерви футболіст Динамо підіграв собі м'яч рукою у своєму штрафному майданчику – знову без реакції. Не треба допомагати гранду перемагати. Це тільки шкодить йому", – поділився Первак у коментарі Sport.ua

Нагадаємо, матч обслуговувала суддівська бригада на чолі з Андрієм Коваленком.