Барселона сенсаційно програла Осасуні – "блаугранас" пропустили 4 голи

28 вересня 2024 , 23:58 / Читать на русском

Осасуна – Барселона – 4:2

Голи: Будімір, 18, 72, Сарагоса, 28, Бретонес, 86 – Віктор, 53, Ямаль, 90

Реал Сосьєдад – Валенсія – 3:0

Голи: Кубо, 8, Оскарссон, 80, 90+2

Барселона володіла перевагою у володінні м'ячем, але за іншими показниками програвала команді господарів. Вже на 18-й хвилині зустрічі Будімір відкрив рахунок, відреагувавши на блискучий пас Сарагоси. Згодом вже і сам Браян зумів відзначитися, спокійно перегравши голкіпера.

Флік просить журналістів сказати зірці Барселони не поводитися, як Роналду

По перерві "блаугранас" активізувалася. Непогану спробу забити виконав Лєвандовскі, втім, кіпер засейвив. Невдовзі відквитати один м'яч таки вдалося – відзначився Віктор. Та досягти хоча б паритету не вдалося: Домінгес повалив одного із суперників на газон, через що у ворота гостей призначили пенальті. Будімір успішно виконав 11-ти метровий. На останніх хвилинах зустрічі голами обмінялися Бретонес та Ямаль.

Осасуна, здобувши перемогу з рахунком 4:2 опинилася на 6-му місці (14 балів). Барселона, попри прикру поразку, продовжила очолювати Прімеру (21 бал).