Перемога Іспанії на Євро-2024 під сумнівом – УЄФА підтвердив помилку арбітра в ключовому епізоді

23 вересня 2024 , 16:29 / Читать на русском

Комітет арбітрів УЄФА виніс вердикт щодо суперечливого епізоду за участі іспанського захисника Марка Кукурельї у чвертьфіналі Євро-2024 між Іспанією та Німеччиною.

Нагадаємо, у чвертьфіналі континентальної першості "Фурія Роха" здолала Німеччину з рахунком 2:1. Переможний м'яч на 119-й хвилині забив Мікель Меріно.

Забарний зізнався, чи згадують гравці збірної провал на Євро-2024 перед матчами Ліги націй

Однак результат зустрічі міг бути зовсім іншим. На 105-й хвилині м'яч після удару Джамала Мусіали влучив у руку Марку Кукурельї. Однак суддя не призначив пенальті у ворота Іспанії.

А через 2 місяці комітет арбітрів УЄФА повідомив суддям, що цей епізод мав завершитися 11-метровим ударом у ворота "Фурії Рохи". Комітет визнав помилку і судді на полі, і арбітра VAR за те, що той не втрутився в гру. Кукурелья не мав отримати жовту картку, однак пенальті мало бути призначене. Про це пише Relevo.

Додамо, що у фіналі Євро-2024 Іспанія обіграла Англію (2:1). А фігурант скандального чвертьфінального епізоду Кукурелья після перемоги "Фурії" пофарбував у червоний колір волосся, як і обіцяв.