Тренер Евертона пояснив заміну Миколенка у матчі проти Астон Вілли

15 вересня 2024 , 10:29 / Читать на русском

Головний тренер Евертона Шон Дайч прокоментував заміну захисника Віталія Миколенка у поєдинку з Астон Віллою (2:3).

"Це просто захворювання. Я не дізнаюся, доки хвороба не проявить себе, але він почував себе погано, тож відчув, що має піти з поля", – цитує Дайча офіційний сайт Евертона.

Миколенко не дограв матч Евертона в АПЛ через травму – "іриски" знову курйозно поступились, виграючи 2:0

Нагадаємо, Віталій Миколенко очікувано з'явився в старті, однак не зміг дограти навіть перший тайм матчу з Астон Віллою. Евертон відкрив рахунок, а через 10 хвилин українець покинув поле. У підсумку "іриски" зазнали поразки з рахунком 2:3. Евертон посідає останнє місце турнірної таблиці АПЛ.

Додамо, що цього сезону 25-річний українець віддав 2 асисти у 6 іграх. Контракт Віталія з Евертоном чинний до літа 2026 року. Transfermarkt оцінює його у 28 мільйонів євро. У минулому сезоні 25-річний Миколенко відіграв за Евертон 34 матчі, у яких відзначився 2 голами.